CajonyJose

Remelelne vyrábané cajony.


Hľadáš cajon?

Nehľadaj viac, nájdeš ho medzi modelmi CajonyJose. Naše cajony sú ideálne na vstup do sveta perkusie. Sú špeciálne navrhnuté a skonštruované pre tých, ktorí chcú začať svoju cestu svetom cajonov pomocou kvalitného nástroja za viac ako primeranú cenu. Teraz za málo peňazí môžete mať cajon 100% ručne robený.


Los productos populares de esta semana


Dielňa, kde sa nástroje značky Jose Diaz vyrábajú, je na Slovensku. Je to ručne vyrobený cajon z najlepších materiálov a skvelou povrchovou úpravou. Skvelí profesionálni perkusionisti si vybrali našu značku, na ktorú sme obzvlášť hrdí.
Značka J.D Percussion sa zrodila v roku 2019 vďaka Jose Diaz, španielskemu luthierovi usadenému na Slovensku. Roky pracoval pre jedného z najlepších výrobcov cajonov vo svojej krajine, pozná teda všetky tajomstvá tohto nástroja. Našim zámerom je ponúknuť cajony tej najvyššej kvality amatérom aj profesionálom. Po niekoľkých rokoch tvrdej práce, nadšenia a veľkej spokojnosti sme teda hrdí, že sme dosiahli naše ciele. Stále sa však budeme učiť a inovovať.

Servis


 

Poškodila sa Vám pri hre predná ozvučná doska?.Opravíme to zadarmo
Pretrhlo sa lano, zadarmo Vám ho vymeníme Opravíme zadarmo
Okrem toho budú všetky produkty prijaté do servisu vyčistené, prebrúsené a prelakované úplne zadarmo (na žiadosť zákazníka).
Viac informácií. kontaktovať telefonicky alebo WhatsApp.

Pokiaľ si prajete, môžeme cajon prispôsobiť vašim potrebám, podľa vašich preferencií alebo hudobného štýlu. Zavolajte nám a povedzte nám, čo si želáte, osobne vám poradíme. V našej dielni vyrábame všetky cajony remeselne s dôrazom na detaily.

Poštovné  celej  SR ,odošleme za 5 – 7  dní.


Visita virtual ↗

Haz una visita virtual al museo. Ideal para colegios y eventos.

Eventos en curso ↗

Mantente al día y consulta aquí nuestras exposiciones actuales.

Información útil ↗

Conoce nuestros horarios, precios de las entradas y descuentos.